Olympus Polska partnerem MTB-XC.PL

HomeSprzęt

Olympus Polska partnerem MTB-XC.PL

Oly_LogoLens_neg_xl

Od kilku dni na naszym profilu na FB mogliście oglądać tajemnicze zdjęcia bliżej niezidentyfikowanego sprzętu. Dziś zagadka została rozwiązana – rozpoznaliście aparat serii TOUGH firmy Olympus. Co się za tym kryje? Firma Olympus została partnerem naszego projektu, a w zamian postanowiła wesprzeć nas sprzętem niezbędnym do wykonywania relacji wideo, reportaży, testów i wywiadów. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości na naszej stronie pojawiać się będzie dużo więcej naszego materiału zarówno foto, jak i wideo. Do dyspozycji dostaliśmy jednego z najbardziej zaawansowanych bezlusterkowców Olympus OM-D E-M5, który mimo klasycznej obudowy jest odporny na wodę. Do tego kilka obiektywów i niezbędnych akcesoriów. Wspomniany sprzęt ma nam służyć stricte do pracy. Dodatkowo przetestujemy trzy aparaty kompaktowe serii TOUGH – TG-630, TG-830 i TG-1.

olympus tough tg1 błoto woda

Firma Olympus postawiła nam za cel udowodnić, że te aparaty świetnie sprawdzają się w terenie i na rowerze oraz poprosiła byśmy nie mieli litości przy sprawdzaniu ich wytrzymałości, dlatego przygotujemy im małe piekiełko:) Po pierwszych kilku dniach obcowania ze sprzętem już możemy powiedzieć, że aparaty robią super pierwsze wrażenie. Wkrótce będziemy mogli powiedzieć więcej. No i oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy byście za pośrednictwem naszej strony mieli możliwość wygrania tego typu aparatu. Ponadto planujemy zorganizować wspólnie z Olympus Polska warsztaty terenowe, gdzie moglibyście dowiedzieć się jak robić się jeszcze lepsze zdjęcia, nie tylko sportowe.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie wymienionych aparatów to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na trudniejsze pytania, jeśli takowe będą, odpowiedzą eksperci Olympus Polska. 

COMMENTS

DISQUS: 0