Marco Aurelio Fontana z nowym gadżetem

HomeSprzętCiekawostki

Marco Aurelio Fontana z nowym gadżetem

Absa Cape Epic 2013 Stage 4 Tulbagh to WellingtonMarco Aurelio Fontana – jeden z tych zawodników, który przyciąga uwagę nie tylko ze względu na bardzo dobre wyniki. Często na FB możemy zobaczyć jego zdjęcia, kiedy między treningami bawi się rowerem enduro. Na Absa Cape Epic (i nie tylko) widzieliśmy go jeżdżącego w luźnych szortach zamiast tradycyjnych spodenek z „lajkry”. Do tego wszystkiego można dołożyć jego przebranie po zwycięstwie w Mistrzostwach Włoch w CX kiedy na moment zamienił się w bohatera komiksu „Captain America”.

Dlaczego o tym wspominamy? Tym razem chodzi o pewien istotny gadżet. Wielu kolarzy – zawodowców i amatorów korzysta z urządzeń treningowych. Kiedy mówimy o urządzeniach dokładnie analizujących trening to do głowy przychodzą dwie firmy: Polar i Garmin. I tutaj sympatyczny zawodnik z Włoch także zaskakuje, bo całkiem niedawno zaczął korzystać z urządzenia firmy Mio.

Na pierwszy rzut oka urządzenie gabarytami, bryłą przypomina produkty Garmin. A co kryje się w środku? Na to i kilka innych pytań poznacie odpowiedzi już niebawem – będziemy mieli okazję przetestować urządzenia MIO Cyclo z serii 100 i 300.

Jest też dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby zaznajomić się z tym sprzętem. Firma Kross uruchamia program testowy swoich rowerów. Wraz z rowerem na test można pożyczyć także urządzenie MIO 105 HC  – Zapisy na testy

Zdjęcie: Gary Perkin/Cape Epic/SPORTZPICS

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0