Ryszard Chmielewski – wyjątkowy człowiek, wyjątkowa akcja!

HomeZapowiedziRóżności

Ryszard Chmielewski – wyjątkowy człowiek, wyjątkowa akcja!

Kiedy wczoraj wieczorem zobaczyłem na profilu na FB Pana Zbyszka Świderskiego zdjęcie Pana Ryszarda, a przede wszystkim opis:

Mieszkaniec gminy Wieliszew przyszedł na zawody z nadzieją, że pożyczy rower do startu. Niestety nie udało się jemu zdobyć roweru więc… Więc pokonał trasę trasę biegiem.

to pierwsza myśl była prawie taka sama jak ta wyrażona dziś na forum Poland Bike:

W związku ze startem w zawodach w Skrzeszewie zawodnika z numerem 87 i jego woli walki oraz pogody nucha wnioskuję o nadanie tytułu Honorowego Zawodnika Poland Bike i zwolnienie go z opłaty startowej w latach 2013-2023.

Tyle, że mi w głowie pomysł pojawił się jeszcze bardziej szalony. Osobiście Pana Ryszarda znam z widzenia, jak większość z nas – z rozmów przed i po wyścigu, i tych z trasy wyścigów.  Wyjątkowy człowiek, który wymaga od nas wszystkich kolarzy wyjątkowego zachowania.

64889_163696643783749_1898375165_n

Niestety nie mam jak zweryfikować czy Pan Ryszard w tym sezonie nie ma roweru (w zeszłym ścigał się na bardzo leciwym sprzęcie) czy po prostu ktoś, kto obiecał mu go po prostu nie dowiózł. W sumie to nie ma znaczenia. Taki hart ducha powinien zostać doceniony i wyróżniony przez nas wszystkich.

Dlatego też po krótkiej rozmowie doszliśmy do wniosku, że firma, która zdecyduje się na ufundowanie Panu Ryszardowi nowego roweru, na którym z powodzeniem będzie mógł startować w sezonie 2013, a i pewnie kolejnych dostanie od nas gratis przez sześć miesięcy reklamę na stronie głównej. Nie jesteśmy portalem, nie mamy wielkiego ruchu na stronie, ale chcemy pomóc – dorzucić cegiełkę.

Paweł Kuflikowski i Tomek Hoppe

PS. Dla tych, którzy nie pamiętają jak barwną postacią jest Pan Ryszard link do materiału wideo z czasów kampanii prezydenckiej.

[AKTUALIZACJA]

Pojawiła się nieoficjalna informacja, że Grzegorz Wajs, organizator Lotto Poland Bike Marathon przyznał Panu Ryszardowi Chmielewskiemu bezpłatny pakiet Full na sezon 2013. Tylko się cieszyć :)

COMMENTS

DISQUS: 0