HomeRóżnościOpinie

Zapraszamy do współpracy – konkrety!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Na początek fakty. Na chwilę obecną nasz fanpejdż na FB ma ponad 1500 fanów i niestety przybywa ich(Was!) powoli. Stąd też od dłuższego czasu pomysł strony www został w końcu wdrożony. Strona jest „biedna jak PZKol”, bo wyszliśmy z założenia, że liczy się tylko i wyłącznie treść, a tą mimo hejterskiego jadu dostarczamy całkiem niezłą, skoro tylko osób zalajkowało nas na FB.

Strona www, bo treści różnej maści jest dużo i w gąszczu FB szybko ginie, a odnalezienie tego co nas interesuje graniczy z cudem. Tu w prawym górnym rogu jest wyszukiwarka – wpisujemy słowo klucz i po chwili mamy to, czego szukaliśmy.

Strona www, bo daje nam to dużo większe pole do działania – nie tylko tekst, nie tylko linki, ale możliwość pisania także dłuższych form.

No i w końcu strona www, bo daje nam możliwość oddać ją w Wasze ręce – dosłownie.

Wystarczy że  osoba, która chce:

  • napisać swoje wrażenia z właśnie przejechanej trasy – zawodów, czy po prostu ciekawej miejscówki,
  • podzielić się ciekawym filmikiem znalezionym w sieci,
  • wypromować własnego bloga,
  • udostępnić zdjęcia, które zrobiła podczas zawodów,
  • itp itd itd itp,

dokona rejestracji pod tym adresem: https://mtb-xc.pl/wp-login.php?action=register. Chwilę potem automatycznie przesłany mail potwierdzi  uprawnienia „redaktora”, który może publikować treści. Treści, które po opublikowaniu na www są automatycznie przekierowywane na nasz profil na FB. A każdy, kto się zarejestruje otrzyma maila ze wskazówkami jak bezboleśnie i skutecznie publikować posty.

Dlaczego właśnie na mtb-xc.pl?

Po pierwsze, bo mamy spory zasięg, a z czasem będzie on jeszcze lepszy. Fakty: od 30 maja ta biedna strona została odwiedzona ponad 4000 razy, a blisko 2000 unikalnych użytkowników dokonało prawie 6000 odsłon. Nie ma lipy! Publikując treści u nas macie gwarancję, że nie będzie to pisanie do szuflady albo na stronę, którą zna tylko garstka osób.

Web 2.0 czyli 3.0, bo my nie mamy zamiaru na tym zarabiać, choć jest już pewien pomysł, jak przekuć ruch na stronie na kolarskie korzyści dla wszystkich.

Projekt „Maratony MTB / XC” jak był, tak i będzie niekomercyjny.

Wracając do FB  – pamiętajcie, żeby ustawić „pokazywanie w aktualnościach” naszych wpisów na FB. W przeciwnym razie będziecie mogli je zobaczyć tylko po bezpośrednim wejściu na fanpejdż.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0