Końcówka sezonu udana dla zawodników CST

HomeINFORMACJE PRASOWE

ZAKOŃCZENIE CYKLU BIKE ATELIER MARATON

Piękne zakończenie całego cyklu Bike Atelier Maraton w Ustroniu. Po ośmiu tegorocznych wyścigach Dariusz Batek triumfuje w klasyfikacji generalnej w kategoriach open i elita, Michał Kucewicz drugi w open i pierwszy w M30, Karol Kucięba trzeci w elicie, a Michał Kwiatek piąty w M16-18.

ZA NAMI VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONY ROWEROWE

Dariusz Batek, który w tym roku pełnił rolę ambasadora imprezy, w klasyfikacji generalnej uplasował się na drugim miejscu. Na trzecim stopniu podium stanęła Rita Malinkiewicz, a tuż za podium, na czwartym miejscu w swojej kategorii wiekowej, ukończył cykl wyścigów Lang Teamu Michał Kwiatek.

DRUŻYNA ZE SŁAWNA WYGRYWA PUCHAR POLSKI MTB

Po siedmiu wyścigach team Przemysława Gierczaka wygrywa klasyfikację drużynową PP. Hurom Sławno Kellys Team, jeżdżąc przez cały sezon na oponach CST, nie miał sobie równych w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski MTB. Indywidualnie zawodnicy przez cały sezon także notowali bardzo dobre wyniki.

TESTY MERIDY I CST

W dniach 7 – 8 października Ustroń odwiedzi Mobile Centrum Testowe, czyli ciężarówka wypełniona najlepszymi rowerami marki Merida. Dostępne będą modele górskie i szosowe, a wszystkie wyposażone w najlepsze opony CST.

Darmowe i dostępne dla każdego testy rozpoczną się w sobotę 7. października o godz. 10.00, a zakończą dzień później o godzinie 15.30. Będzie więc zatem czas by spokojnie przetestować rower swoich marzeń. Dodajmy, że wszystkie rowery będą miały założone niezawodne opony CST, w tym robiące furorę modele Jack Rabbit czy B-Trail. Na tych drugich Dariusz Batek z CST MTB Teamu zdobył niedawno Mistrzostwo Polski w maratonie MTB!