Wyniki – 9-10 września 2017

Wyniki – 9-10 września 2017

Wyniki 31 października – 1 listopada 2015
Przełajowy Puchar Świata – Namur, Belgia [na żywo]
Wyniki – 28-29 listopada 2015

Nie tylko Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim oraz Mistrzostwa Polski w maratonie MTB odbyły się w minionym weekendzie. Mieliśmy w kraju prawie milion innych wyścigów – zarówno maratonów, jak i cross country.

Do tego na świecie na dobre ruszyły przełaje – zarówno za oceanem, jak i na starym kontynencie, gdzie doszło do pierwszej w tym sezonie belgijsko holenderskiej potyczki miedzy Mathieu van der Poel i Wout van Aert.

Wszystkich Mistrzów Polski znajdziecie w tym wpisie, a jeśli chodzi maraton MTB to wygrali Dariusz Batek oraz Michalina Ziółkowska.


ŚWIAT

Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim - Cairns, Australia

 

Wyniki tu.

Rochester Cyclocross - USA (UCI C2)

  1. Kerry Werner – USA
  2. Stephen Hyde – USA
  3. Rob Peeters – Belgia

  1. Kaitlin Keough – USA
  2. Maghalie Rochette – anada
  3. Emma White – USA

Brico Cross Eeklo - Eeklo, Belgia(UCI C2)

  1. Mathieu van der Poel – Beobank Cordendon
  2. Wout van Aert – Crelan Charles
  3. Michael Vanthourenhout – Marlux Napoleon Games

  1. Sanne Cant – Beobank Corendon
  2. Ellen van Loy – Telenet Fidea Lions
  3. Maud Kaptheijns – Holandia


POLSKA

Mistrzostwa Polski w maratonie MTB / Bike Maraton - Wałbrzych

Giga


  1. Dariusz Batek – CST MTB Team
  2. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Karol Rożek – JBG-2 Professional MTB Team
  4. Mariusz Michałek – JBG-2 Professional MTB Team
  5. Adrian Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team

  1. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Aleksandra Podgórska – SGR Specialized
  3. Anna Sadowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Mega


  1. Stanisław Nowak – Superior Zator
  2. Jarosław Żur – Head Team Luboń Skomielna Biała
  3. Paweł Graczyk – OŚ Racing Team

  1. Agnieszka Szpocińska – Hurom Sławno Kellys
  2. Joanna Ignasiak – Mitusbishi Materials MTB Team
  3. Agnieszka Patoka – EDF Trek Gdynia

Kellys Cyklokarpaty - Rzyki

Giga


  1. Andrzej Jarosz – 72D Oshee Windsport Team
  2. Sebastian Opoka – Cyclo Trener Team
  3. Paweł Powroźnik – Baran Cycling Team

Mega


  1. Piotr Sajdak – Movimento UKS PG Wojnicz
  2. Krzysztof Celary – bikeBoard
  3. Sławomir Dziwisz

  1. Katarzyna Galewicz
  2. Kamila Sowa – R.A.S. Superior sowasport.pl
  3. Monika Podos – TTC MPEC Tarnów

IV Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - Sulejów

  1. Mateusz Laszczyk – Kurnędz
  2. Adam Grabara – Rossman Bike Team
  3. Jarosław Ziółkowski – iFon Kolarz Klub

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Natalia Aleksandrowicz – Estile Racing Team
  3. Joanna Grabara – Rossman Bike Team

II Pelpliński Maraton Rowerowy MTB - Pelplin

  1. Michał Różański – Trigar MTB Team
  2. Arkadiusz Zarzycki – Apteka Gemini
  3. Dariusz Wybraniak – Tczewski Klub Rowerowy

  1. Weronika Lorkowska – Team Verge Polska
  2. Edyta Jakubowska-Olech – MTB Eldar Świecie
  3. Dominika Michalak – Trigar MTB Team

Puchar Mazowsza MTB XC - Warszawa

Elita


  1. Maciej Jeziorski – Romet Factory Team
  2. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  3. Maciej Samborski – Niezrzeszony

  1. Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski
  2. Antonina Białek – Warszawski Klub Kolarski

U23


  1. Karol Ostaszewski – Warszawski Klub Kolarski
  2. Mateusz Maszkiewicz – Warszawski Klub Kolarski
  3. Szymon Pomorski – Komo Bike Scott Team

Junior


  1. Dominik Kucharek – UKK Huragan Wołomin
  2. Wojciech Szałachowski – MSR Mrągowo
  3. Michał Petryszyn – UKK Huragan Wołomin

Juniorka


  1. Marta Koc – Warszawski Klub Kolarski
  2. Weronika Zagórska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Maria Szczurek – Warszawski Klub Kolarski

Masters kobiety


  1. Zofia Czyż – iBox Mała Liga Cycling Team

Masters I


  1. Michał Kostrzewa – PRB Kombud
  2. Łukasz Giziński – TRW MTB Racing
  3. Jacek Rządca – Trezado BikeTires.pl

Masters II


  1. Adam Ostrowski – Adiostry Team
  2. Bartosz Struzik – Procycling
  3. Robert Zalewski – Mayersport BokserksAutoserwis

Bike Atelier Maraton - Żarki

  1. Dariusz Batek – CST MTB Team
  2. Michał Kucewicz – CST MTB Team
  3. Tomasz Budziński – Hurom Sławno Kellys

  1. Rita Malinkiewicz – CST MTB Team
  2. Marta Turoboś – Hurom Sławno Kellys
  3. Natalia Kołodziej – Gomola Trans Airco

Cyklo Żukowo MTB - Małkowo k/Żukowa

  1. Robert Banach – Banach Brothers
  2. Michał Różański – Trigar MTB Team
  3. Arkadiusz Zarzycki – Apteka Gemini

  1. Monika Kulling – Klif MTB Team
  2. Aleksandra Jakubek – VO2Max MTB Team

Bike'owy Maraton MTB - Kościerzyna

Giga


  1. Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna
  2. Łukasz Dolny – KSR Kościerzyna
  3. Wojciech Borkowski – Bike’owe wyprawy

  1. Aleksandra Burnos Paszczak – Bike’owe wyprawy
  2. Ewa Stefanowska – Mały Klincz

Mega


  1. Konrad Reczek – Szembud
  2. Jakub Krzyżak – Xtrainer.pl Gdynia
  3. Przemysław Łysak – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

  1. Justyna Dawidowska – CityFitness
  2. Lucy Szymonski – Croydon
  3. Beata Suchomska – Świekatowo

Legia MTB Maraton - Stromiec

 

  1. Robert Sawa – Inżynieria Rowerowa Lublin
  2. Karol Romanowski – KK Legia 1928 – Sunrace
  3. Kamil Mrowiec – Go Sport AK Sped

  1. Aleksandra Zasada – Clear Bike Team

Lutnia MTB Maraton - Zamarski

  1. Filip Pegrim – TJ TŻ Trinec
  2. Filip Owczarek – Twomark Chorzów
  3. Arkadiusz Wawrzyczek – Kończyce Małe

Mała Liga XC - Otwock

Elita


  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Michał Kamiński – Go Sport AK Sped Team
  3. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com

Junior


  1. Adrian Wawer – Baran Cycling Team
  2. Piotr Adamiec – Go Sport AK Sped Team
  3. Mateusz Suty – Otwock

Masters kobiety


  1. Zofia Czyż – iBox Mała Liga Cycling Team
  2. Justyna Tarnowska – Go Sport AK Sped Team
  3. Justyna Małek – KK Cyklon Warszawa

Masters I


  1. Jacek Rządca – Trezado BikeTires.pl
  2. Kamil Karwat – RoweryLady.pl
  3. Roman Abramczyk – Trezado BikeTires.pl

Masters II


  1. Piotr Małek – KK Cyklon Warszawa
  2. Marek Kulik – Baran Cycling Team
  3. Bartosz Struzik – ProCycling

Masters III


  1. Jarosław Mitas – Klinka Rowerów
  2. Piotr Dziedzic – Raz na Wozie Brzeziny MTB Team
  3. Jerzy Stękiel – Goggle Pro Active Eyewear

Masters IV


  1. Krzysztof Mrożewski – MyBike.pl
  2. Krzysztof Jeziorski – SMCT

Zachodnia Liga MTB / Szczecinecki Maraton MTB - Szczecinek

  1. Filip Hasse – Merx Team Wągrowiec
  2. Paweł Piotrowicz – Cubica Racing Team
  3. Przemysław Janik – Cubica Racing Team

  1. Milena Bogucka – Bike Team roletki.home.pl
  2. Daria Kasztarynda – Cellfast MTB Team
  3. Kamila Wójcikiewicz – Rooweromania Team Poznań

Mazury MTB - Krutyń

Maraton


  1. Krzysztof Łukasik – Mitutoyo AZS Wratislavia
  2. Paweł Kowalkowski – Centrum Rowerowe Olsztyn Tean
  3. Artur Korc – Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Półmaraton


  1. Daniel Pepla – Renault Team
  2. Paweł Lenkiewicz – 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
  3. Piotr Sobierajski – Rant Bartoszyce

  1. Anna Ostrowska – T4B Bike Team
  2. Klaudia Ostrowska – MTB Suwałki
  3. Izabela Podpirko – AGIZ Team

Lubawka XCO - Lubawka

Elita


  1. Rafał Alchimowicz – Optyk Okular Jelenia Góra
  2. Beniamin Chojnicki – LKS Trasa Zielona Góra
  3. Paweł Znamirowski – LKS Trasa Zielona Góra

Junior


  1. Jakub Kowalczyk – Mitutoyo AZS Wratislavia
  2. Jakub Bieliński – MKS Karolina Jaworzyna Śląska
  3. Tomasz Gradecki – Wrocławski Klub Kolarski

Juniorka


  1. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Wiktoria Wiaderna – Wrocławski Klub Kolarski

Masters I


  1. Rafał Ignaczak  – Interferie Optyk Okular Wrocław
  2. Grzegorz Walczak – Klub Sportowy Pławina
  3. Andrzej Cwenar – Stara Białka

Masters II


  1. Dariusz Młotek – Przyłęk
  2. Roman Pazgan – MTB Lubawka
  3. Sławomir Matlaś – Kamienna Góra

METROBIKES.pl MTB Cross Maraton - Masłów Ciekoty

Master


  1. Marcin Jabłoński – Metrobikes.pl
  2. Paweł Chrząszcz – 72D Windsport powered by Oshee
  3. Paweł Bukalski – Baran Cycling Team

  1. Krystyna Żyżyńska-Galeńska – MyBike.pl

Fan


  1. Paweł Mieszczak – Bikehead
  2. Tomasz Siewierski – Sklep Bike Boys Lublin
  3. Mateusz Kowalczyk – Cyclo Trener Team

  1. Klaudia Cichacka – Baran Cycling Team
  2. Agnieszka Tkaczyk – Baran Cycling Team
  3. Barbara Gosztyła – 72D Windsport powered by Oshee

Maratony Kresowe - Suwałki

  1. Donas Manikas – Sprint SBR Bank
  2. Edgaras Kovaliovas – Top Team
  3. Sarunas Pacevicius – Sprint SBR Bank

  1. Ksenia Kasabutskaya – Bike’n’roll
  2. Tatjana Skurat – Velopark
  3. Katarzyna Sieńko – AGR Podlasie

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0