Prezentacja CST MTB Team

Prezentacja CST MTB Team

Zła passa zawodników CST MTB Team przełamana
Słodko gorzki smak mistrzostw świata dla CST MTB Team
CST MTB Team po Mistrzostwach Polski MTB XCO

Zawodnicy CST MTB TEAM zostali zaprezentowani podczas uroczystego finału Uphill MTB Beskidy w Ustroniu. Ten międzynarodowy cykl wyścigów, organizowany wspólnie przez Polaków, Czechów i Słowaków, zasłużenie cieszy się już sporą renomą, ale nadal stale się rozwija. Wszystko dzięki prężnej ekipie organizatorów, na czele której stoi Andrzej Nowiński – człowiek, bez którego ten sukces nie byłby możliwy.

Prezentacja odbyła się na Rynku w ścisłym centrum Ustronia, co miało w sobie dodatkową wartość. Połączenie dekoracji zwycięzców, koncertu i prezentacji CST MTB TEAM okazało się strzałem w dziesiątkę. Całe wydarzenie obejrzało dużo więcej osób i dzięki temu nasz zespół na pewno zyskał nowych kibiców. Ze sceny przedstawiono wszystkich kolarzy oraz innych ludzi zaangażowanych w powstanie i rozwój grupy. Oczywiście wspomniano też o dotychczasowych dokonaniach, osiągniętych sukcesach i planach na przyszłość.

Wcześniej miał miejsce piąty, ostatni etap cyklu Uphill MTB Beskidy 2017 z metą na szczycie Równicy. Sama impreza z roku na rok zyskuje nowych fanów, a ostatecznie chodzi o dobrą zabawę i radość ze sportowej rywalizacji. W czasie zawodów Uphill MTB Beskidy tego nie brakuje, zatem do zobaczenia za rok.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0