Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim 2017 – Warszawa [wyniki]

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim 2017 – Warszawa [wyniki]

Albert Głowa (KCP Elzat Bieniasz Bike) – Puchar Szlaku Solnego, Spytkowice
Sara Piasecka (JBG-2 Professional MTB Team): podstawą jest bakcyl do sportu
Powtórka z wyścigów Pucharu Świata XCO w Albstadt

Warszawska Góra Kazury była przez trzy dni areną zmagań zawodników z licencjami, którzy rywalizowali o tytuły Mistrzów Polski, a w przypadku młodszych kategorii o Puchar Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego. W piątek mieliśmy rywalizację w kategoriach Młodzik, Młodziczka, Cyklosport i Masters. W sobotę Juniorka Młodsza i Junior Młodszy. Niedziela to rywalizacja najważniejszych kategorii czyli Juniorka, Junior, a na koniec elita i U23 kobiet oraz mężczyzn.


MISTRZOSTWA POLSKI XCR 2017

Sztafeta drużynowa

  1. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team – Marceli Bogusławski, Piotr Kryński, Katarzyna Solus Miśkowicz, Marek Konwa
  2. SGR Specialized – Mikołaj Dziewa, Filip Helta, Jakub Dziewa, Aleksandra Podgórska
  3. Superior Zator – Michał Topór, Michał Śliwiński, Gabriela Wojtyła, Stanisław Nowak

Młodzieżowa sztafeta mieszana

  1. Warszawski Klub Kolarski – Dominik Górak, Matylda Szczecińska
  2. Małopolska Mix Team – Łukasz Helizanowicz, Gabriela Hudyka
  3. LKK LUKS Sławno – Michał Sapieja, Julia Zięba


MISTRZOSTWA POLSKI XCO 2017

Mężczyźni open (elita +U23)

  1. Marek Konwa – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Jakub Zamroźniak – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team (U23)

U23 mężczyzn

  1. Jakub Zamroźniak  – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Filip Helta – SGR Specialized
  3. Marceli Bogusławski  – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Kobiety open (elita+U23)

  1. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  2. Katarzyna Solus Miśkowicz – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Aleksandra Podgórska – SGR Specialized

U23 kobiet

  1. Marlena Droździok – Scott Eurocycles.com
  2. Gabriela Wojtyła – Superior Zator
  3. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty

Junior

  1. Mateusz Nieboras – JBG-2 MTB Professional Team
  2. Stanisław Nowak – Superior Zator
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike Team

Juniorka

  1. Patrycja Świerczyńska – OK Racing
  2. Agnieszka Szpocińska – Hurom Sławno Kellys
  3. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia Brzóza Królewska

Cyklosport M

  1. Bartłomiej Oleszczuk – Stowarzyszenie Rybczyński Team
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Łukasz Matusiak – Gatta Bike RS

Cyklosport K

  1. Weronika Lorkowska – Team Verge Polska

Masters K

  1. Martyna Paszkowska – Superior Zator
  2. Marianna Wyszyńska-Tyniec – UKS Zawojak

Masters I

  1. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Remigiusz Ciok – Niezrzeszony
  3. Adrian Rzeszutko – Niezrzeszony

Masters II

  1. Michał Bogdziewicz – Apteka Gemini Team
  2. Grzegorz Maleszka – Niezrzeszony
  3. Arkadiusz Jusiński – Niezrzeszony

Masters III

  1. Jacek Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  3. Piotr Dziedzic – Raz na Wozie Brzeziny MTB Team

Masters IV

  1. Stanisław Jopek – TC Orzeł Spytkowice
  2. Remigiusz Zachara – TC Orzeł Spytkowice
  3. Andrzej Misina – GK Gliwice


Wyścigi o Puchar Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego

Młodzik

  1. Krzysztof Klimek – GK Viktoria Rybnik
  2. Filip Brzóska – UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda
  3. Dawid Lenart – UKS Sokół Kęty

Młodziczka

  1. Hanna Fijałkowska – Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
  2. Agnieszka Tylka – Head Team Luboń Skomielna Biała
  3. Maja Cieśla – Warszawski Klub Kolarski

Junior Młodszy

  1. Łukasz Helizanowicz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Piotr Kryński – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Miłosz Ośko – Warszawski Klub Kolarski

Juniorka Młodsza

  1. Matylda Szczecińska – Warszawski Klub Kolarski
  2. Zuzanna Flis – KLKS Azalia Brzóza Królewska
  3. Magdalena Zawierta – WKK Wieruszów


Pełne wyniki na stronie datasport.pl

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0