Wyniki – 4-7 czerwca 2015

Wyniki – 4-7 czerwca 2015

Beskidy MTB Trophy 2017 – #2 – Królowa Rysianka nie zawiodła
Wyścigi etapowe 2017
Beskidy MTB Trophy – jeszcze tydzień!

ŚWIAT

BMC Racing Cup – Granichen, Szwajcaria

  1. Mathias Fluckiger
  2. Daniel McConnel
  3. Julien Absalon
  4. Samuel Gaze
  5. Fabian Giger

  1. Jolanda Neff
  2. Sabine Spitz
  3. Kathrin Sirnemann
  4. Eva Lechner
  5. Ester Suss

XCO Sambor – Sambor, Chorwacja

  1. Andras PArti
  2. Sergji Rysenko
  3. Piotr Brzózka
  4. Gregor Krajnc
  5. Nicolo Ferrazzo

  1. Yana Belmoina
  2. Tanja Zakelj
  3. Natiia Krompets

Belgian Cup – Eupen, Belgia

  1. Githa Michiels
  2. Alice Pirard
  3. Marlo Koevoet

Mistrzostwa Czech w maratonie MTB – Czechy

  1. Pavel Boudny
  2. Matous Ulman
  3. Jiri Hudeck

  1. Tereza Hurikova
  2. Barbora Prudkova
  3. Jitka Skarnitzlova

POLSKA

Puchar Polski w cross country – Boguszów-Gorce

Elita


  1. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  2. Wojciech Halejak – JBG-2
  3. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  4. Maciej Jeziorski – Kross Procycling.pl
  5. Rafał Alchimowicz – KTM Racing Team Złoty Stok

  1. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  2. Monika Żur – 4F Scott Racing
  3. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  4. Rita Malinkiewicz – Goodman Zator
  5. Karolina Cierluk – Sigo-Gim 1

U23


  1. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  2. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike Tarnów
  3. Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik

  1. Monika Żur – 4F Scott Racing
  2. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Rita Malinkiewicz – Goodman Zator

Junior


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Tomasz Budziński – LKK Luks Sławno
  3. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych

  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Zator
  2. Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Estera Siarka – UKS Raba Wyżna Podsarne

Masters I


  1. Dariusz Poroś – Romet Racing
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike Tarnów
  3. Michał Kostrzewa – TRW Cloudware

Masters II


  1. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike Tarnów
  2. Wojciech Muś – GK Wiktoria Gliwice
  3. Robert Chylarecki – Mitutoyo Dema PWR

Puchar Miłośników Cross Country – Hurom MTB Series – Duszniki-Zdrój

  1. Michał Górniak
  2. Artur Sobkowiak
  3. Tomasz Zozuliński
  4. Rafał Barszczowski
  5. Jan Zozuliński

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska
  2. Klaudia Janik
  3. Adrianna Stępniewska

Puchar Tarnowa – Tarnów

Elita


  1. Tomasz Dygacz – DMG Mori Cyclo Trener
  2. Szymon Biel – UKS Sokół Kęty
  3. Albert Głowa – KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike
  4. Wojciech Wantuch – AGH Cycling
  5. Sławomir Dziwisz – FilBike Rzeszów

  1. Małgorzata Mazurek – UKS Sokół Kęty
  2. Karolina Kukuła – AGH Cycing
  3. Debora Jaworska – KCP Elzat Bianiasz Bike Górskie Orły

Junior


  1. Krystian Wójs – UKS Zawojak Zawoja
  2. Michał Bal – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Patryk Krzesiński – Żbik Komańcza

Masters I


  1. Sławomir Skóra – Jedlicze
  2. Dariusz Dudziński – Bike Brothers Oshee
  3. Tomasz Niedźwiecki – Bike Brother Oshee

Masters II


  1. Piotr Zając – KCP Elzat Bieniasz Bike Górskie Orły
  2. Andrzej Wyrwał – Gomola Trans Airco Tarnów
  3. Marcin Bialik – UKS PG Wojnicz

Masters III


  1. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  2. Józek Rabski – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Zbigniew Zwoliński – LKS Iskra Głogoczów

Rock Machine MTB Maraton – Lublin

Profi


  1. Oskar Pluciński – Erkado RT Kraśnik
  2. Grzegorz Mazur – www.RowerowyLublin.org
  3. Dariusz Paszczyk – Baran Cycling
  4. Janusz Kędzierski – Baran Cycling
  5. Jacek Chodów – Lublin

  1. Magdalena Sadłecka – BodyKinetic.pl

X Leszczyński Maraton Rowerowy – Bikefun Maraton – Leszno

Dystans 90


  1. Zbigniew Gucwa – Saj-Pol Team
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  3. Jan Szymański – Danielo Sportwear

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Magdalena Rozwalka – MW Invest Group
  3. Sławomira Glapiak – LKK Leszno

Maratony Kresowe – Niemenczyn, Litwa

 

Maraton


  1. Domas Manikas – SBR Bank Sprint
  2. Tadas Malinauskas – Focus Vilnius
  3. Martynas Utkinas – Top Team
  4. Michał Przekop – Bliska Team
  5. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks

  1. Silvija Latozaite – SBR Bank Sprint
  2. Kristina Noreikiene – Focus Vilnius
  3. Elżbieta Radziszewska – Olimpic Sport Romet

Brzeziny MTB Maraton – Brzeziny

Giga


  1. Michał Cąpała – RMF Rock Star Energy Drink
  2. Dariusz Poroś – Romet Racing
  3. Mariusz Marszałek 0 Kettler Bike
  4. Łukasz Staszko – Maxxbike
  5. Jakub Wolcendorf – Jakoobcycles.com

Mega


  1. Jarosław Ziółkowski – Kettler Bike
  2. Mateusz Kowalczyk – Kettler Bike
  3. Kozłowski Grzeogorz – Wiskitki

  1. Magdalena Sadłecka – BodyKinetic.pl
  2. Paulina Porczyk – Maxxbike
  3. Agnieszka Wintrowicz – RS Team

Gryf Maraton – Szczecin

  1. Borys Góral – Kameleon Trek Piła
  2. Rafał Chmiel
  3. Dariusz Hlek – Rowery Turowski

Mazovia MTB – Puławy

Giga


  1. Marek Stram – Retro Rowery Duda
  2. Adrian Jusiński – TRW Cloudware
  3. Rafał Brzyski – Retro Rower Duda
  4. Kacper Cacko – APS Polska Cozmobike
  5. Michał Wyżlic – Retro Rowery Duda

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Paweł Niechwiedowicz – Blu Cersanit Team Refleks
  3. Tomasz Olender – Retro Rowery Duda

  1. Izabela Kłosowska – Blu Cersanit Team Refleks
  2. Agnieszka Uroda-Hempelska – Orbea Polsport Group
  3. Joanna Gumieniak – Bike Atelier Team

Beskidy MTB Trophy – Istebna

Relacja z każdego etapu, podsumowania, wypowiedzi oraz wyniki tu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1