Wyniki – 26 – 27 Lipca 2014

HomeSportWyniki

anna szafraniec kross racing team copa catalana andora vallnord podiumPuchar Katalonii – Andora

Ania Szafraniec (Kross Racing Team), która nie bardzo źle znosi zgrupowania wysokogórskie tym razem na wysokości 2000 mnpm czuła się świetnie. Na tyle, że wygrała wyścig kategorii HC, zabezpieczając kolejne 90 punktów. Brawo!

woman elite

W bardzo mocno obsadzonym wyścigu mężczyzn wystartował z kolei Kornel Osicki (Kross Racing Team), który ostatecznie zajął 22 miejsce. Miejsce odległe, ale trzeba pamiętać, że tegoroczny sezon jest dla Kornela trudny, a w ostatnich tygodniach musiał zrezygnować z treningów przez kontuzję, jakiej nabawił się pod koniec czerwca w Gielniowie.

men elite

——————————————————————————————————————————————–

MTB UČKA MARATON

W Chorwacji jak co roku rozegrany został maraton zaliczany do UCI Marathon Series. Wybrali się na niego zawodnicy Hotelu Cztery Brzozy Team. Najwyżej notowany został Krzysztof Krzywy, który zajął 15 miejsce. Na 17 miejscu Bartosz Banach, a Mateusz Zdanowicz z kolei pierwszy, ale w amatorach!

Clipboard12——————————————————————————————————————————————–

Cyklokarpaty – Wojnicz

W Wojniczu na dystansie Mega triumfowali Ewa Ruszała (Troll Team) oraz Adrian Rzeszutko (Cannondale Pro Rider), który na finiszu musiał rywalizować ze Sławomirem Dziwiszem, Krzysztofem Grudniem oraz Arkadiuszem Krzesińskim.

mega kobiety

mega man

Jedyną i jednocześnie najszybszą zawodniczką na Giga była Krystyna Maciaszek (Gomola Trans Airco), a wśród mężczyzn Albert Głowa (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike).